Zayda
 
  • 10 let zkušeností s hlídáním
  • 27 let
  • Brno-Královo Pole
  • Kontaktovali ji už 3 rodiče
  • Aktivní před 24 dny
  • Odpovídá do: 9 hodin
  •  Nantucket High School
  •  University of North Carolina Wilmington
  •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
  •  Mám vlastní prostory
  •  Hlídám v domě rodiny
  •  Je ochotna hlídat 7 dětí
  •   Oslavy
  •   Dovolená
  •   Přes noc
  •   Skupinky dětí
Jazyky

Zayda A.

270 Kč/h

  • 27 let
  • 10 let zkušeností s hlídáním
  • covid-19 vakcína

Prošla ověřením dokladu (OP nebo ŘP)

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Ověřena identita

získáte přístup k plnému detailu ověření

O mně

Dobry den! Jsem Zayda, jsem z ostrova v USA. Vyrostla jsem v péči o své mladší sourozence a bratrance, plus chůvě a práci táborového poradce během léta, což mě inspirovalo k povolání učitele. Byl jsem tři roky učitelem mateřské školy tady v Brně a byla to taková radost! V současné době poskytuji soukromé hodiny angličtiny asi deseti svým předchozím studentům a chci přidat hlídání dětí pro uvolněnější rovnováhu.

Dostupnost

I'm available in the mornings and early afternoons. Tuesday-Friday I give English lessons from approximately 14-18, depending on the day. My whole Monday is free, as are most of my weekends!


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

2 roky

batolata

10 let

předškoláci

10 let

dětský školní věk

10 let

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Hyperaktivita, Dětské nemoci a Alergie na potraviny

Working in classrooms with upwards of 17 children, I learned how to adapt to every child's needs. So there are some things I haven't experienced before, but I'm happy and willing to do my own research and learn as I go.

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

I love to do anything active, whether it's playing outside or painting on a rainy day. There's never too many activities and I'm always up for anything!

Jazyky

Angličtina

I am a native English speaker, since I grew up in the USA. I've lived in Brno for five years now and have picked up a decent amount of the Czech language, I can understand a bit and speak a bit too!

Kurzy

I am looking into getting first aid certified.

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Jihomoravský » Brno » Brno-Královo Pole » Brno-Královo Pole